Agrochem Focus on Agricultural Service

* Obsługa bazy danych produktów

* Produkty niestandardowe - krawiec

* Zaprojektowany pakiet produktów

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Im Online Czat teraz

HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

1 2 3 4 5
HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Longbin
Ilość pracowników : 20~50
Coroczne wyprzedaże : 200-300
Rok założenia : 2006
pc Export : < 10%
HeFei LongBin Chemistry CO., LTD

Longbin został założony w 2006 r., Zatwierdzony przez chińskie ministerstwo rolnictwa. Jest to duże przedsiębiorstwo chemiczne autoryzowane i obsługujące klientów krajowych i zagranicznych, specjalizujące się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów chemicznych, takich jak pestycydy, półprodukty i nawozy, które są eksportowane do Europy, Ameryki Południowej, Afryki i innych krajów.

Nasza firma znajduje się w Hefei Anhui, jest to bardzo grube miasto historii, droga naukowa 1 03, hefei Anhui, Chiny oraz w okręgu Xiaoxian, blisko hefei, założyliśmy także zakład przetwórczy o powierzchni 5000 metrów kwadratowych. z wieloma zaawansowanymi maszynami i urządzeniami, wysoką wydajnością produkcji i szybką dostawą. Nawiązaliśmy również współpracę z ponad 100 fabrykami, które ugruntowały naszą wiodącą pozycję w badaniach, rozwoju, zarządzaniu i sprzedaży produktów, stając się pierwszym wyborem w handlu zagranicznym branży chemii rolniczej.

Zajmuje się głównie pestycydami, fungicydami, herbicydami, dodatkami do żywności, importem i eksportem nawozów i innych produktów chemicznych. Obsługa baz danych produktów , Produkty na zamówienie , Zaprojektowany pakiet produktów

Po pierwsze, jakość, po pierwsze, po pierwsze, usługa po pierwsze, to filozofia. Firma Cor w zakresie ochrony zdrowia upraw, jak nasza własna odpowiedzialność, i uważa spełnianie żądań cutomerów za nasz cel przez cały czas, Hefei Longbin oprze się na Chinach i przyjmie międzynarodowa perspektywa, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkty wysokiej jakości i serdeczną obsługę, i nadal dążymy do rozwoju, służąc rolnictwu, chroniąc środowisko i budując harmonijne społeczeństwo.

Wszyscy przyjaciele z zagranicy i w domu są serdecznie witani w naszej firmie w celu prowadzenia rozmów biznesowych, wspólnych wysiłków, dyskusji na temat współpracy i wspólnego rozwoju rynku. Nasza firma zawsze będzie lojalnym partnerem wszystkich biznesmenów z zagranicy.

Gabinet

Członek

Fabryka

Warsztat

Szczegóły kontaktu
HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Tel: 86--13856979339

Faks: 86-551-65239674

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)