Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Wschodnia Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki: Cześć ja
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 10000000-15000000
Rok założenia: 2012
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

PRZEDSTAWIENIE FIRMY

 

Weifang Heyi Agrochemical Co., Ltd, specjalizujący się w opracowywaniu, marketingu i sprzedaży pestycydów, jest spółką zależną w całości należącą do Shandong Heyi Biological Technology Co., Ltd. Jako chiński profesjonalny producent preparatów pestycydowych z ponad 400 ICAMA i obfitymi danymi rejestracyjnymi oraz GLP raport, możemy zapewnić naszym klientom bardzo silne wsparcie przy rejestracji na ich rynku.

 

Z siedzibą w Binhai Economic Technological Development Area, Weifang, Shandong, Chiny i łącząc badania naukowe, rozwój, produkcję, sprzedaż i usługi ochrony roślin w jedno, staliśmy się przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w chorobach upraw i zwalczaniu szkodników, wydajnym rolnictwie rozwoju nauki oraz badań i rozwoju oraz stosowania biologicznych pestycydów.Jako przedsiębiorstwo produkujące pestycydy wyznaczone przez China-MIIT, nasza firma przeszła i ściśle przestrzegała norm ISO9000, ISO14000 i OHSAS18000.

 

 

Dzięki przedsiębiorczości „podążania z duchem czasu” i szerokiemu umysłowi, HEYI Agro będzie iść naprzód ramię w ramię z klientami na całym świecie i wspólnie tworzyć piękną przyszłość.

Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy 0

Historia

W marcu 2013 roku firma Heyi utworzyła Centrum Handlowe do rozpoczęcia handlu zagranicznego.Do tej pory nasze produkty były zarejestrowane u agentów w Egipcie, Boliwii, Tajlandii i innych 16 krajach.

 

Menedżer zagraniczny 2013 dołącza do wystawy w Egipcie w celu powiększenia rynku

Menedżer zagraniczny 2014 dołącza do wystawy w USA i Wietnamie w celu powiększenia rynku

2015 Certyfikat produktu wydany w Egipcie. Środek grzybobójczy wchodzi na światowy rynek

2016 do chwili obecnej firma heyi obsługuje 200 klientów na całym świecie.

Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy 0

 

Chiny Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd profil firmy 1

Usługa

Dbanie o byt ludzi i służenie 【służbie publicznej】

Weifang Heyi wyjaśnił filozofię biznesową służenia działaniom tysiącom rodzin.Jakość produktów i profesjonalną obsługę docenili rolnicy, uznani przez dystrybutorów, chwaleni przez współpracowników, znani jako krajowi eksperci od fungicydów.

 

Firma Heyi utworzyła profesjonalny zespół ds. Usług ochrony roślin, składający się z starszych ekspertów i personelu obsługi technicznej.Od dawna służy na terenie całego kraju, prowadząc rolników do efektywnego i naukowego zarządzania roślinami, dostarczając rozwiązania w zakresie zwalczania szkodników oraz budując sprawny system usług ochrony roślin obsługujący cały kraj.Wykorzystanie i promocja zdalnej usługi wideo ochrony roślin przekroczyło czas i ograniczenia regionalne i umożliwiło rolnikom osiągnięcie większych postępów, a rolnicy naprawdę doświadczają wygody i skuteczności diagnozowania chorób i szkodników owadów w domu.Przy silnym wsparciu nauki i techniki prowincji oraz władz rolniczych,Weifang Heyi Agrochemical Co., Ltd..Połączony Uniwersytet Nauki i Technologii Weifang założył Instytut Ochrony Roślin Huifeng i Huishi Agricultural Development Co., Ltd. W maju 2012 r. uruchomiono chiński system usług informatycznych, a strona internetowa firmy Heyi została uznana za jedną ze 100 najlepszych instytucji dobrobytu publicznego strony internetowe krajowego centrum internetowego.

 

Dzisiaj Heyi stopniowo rozwinęło się od singla do zróżnicowanego.Z pasją i witalnością pomogli branży usług ochrony roślin w stabilnym rozwoju.

Nasz zespół

Poznaj Heyi i chodź z tobą 【zarządzanie

 

Talenty są kluczem do rozwoju przedsiębiorstw.Praktyka koncepcji Heyi obejmująca wszystkie rzeki jest najlepszym dowodem troski o pracowników, poszanowania talentów i budowania harmonii.

 

Zwróć uwagę na charakter, wydajność i rozwój.Każdy pracownik może znaleźć własną platformę.Start przedsiębiorstwa pobudza entuzjazm pracowników i daje każdemu pełne zaufanie do swojej kariery i przyszłości.Heyi wdraża standard systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008, optymalizuje zasoby przedsiębiorstwa w oparciu o ERP i maksymalizuje korzyści z zasobów.W oparciu o koncepcję zarządzania 6S firma wyszkoliła personel pierwszej linii i talenty zarządzania operacjami zgodnie z rzeczywistą sytuacją firmy, tak aby każdy pracownik mógł być zaangażowany w badania i rozwój produktu, produkcję i sprzedaż, co zainspirowało heyi do stworzenia pierwsza marka w branży fungicydów i ochrony roślin